ŽENA je odrazem, svého MUŽE a naopak

06.01.2018

Vztahy řešíme ze všeho nejvíce, ať už partnerské, pracovní, rodinné, přátelské, ke všem a všemu máme nějaký vztah – ovšem partnerské vztahy jsou pro nás klíčové

> Partner nás totiž svým chováním ovlivňuje každý den. Partner je ten, kdo láskou a podporou dokáže otevřít naše srdce, náš nevyčerpatelný zdroj energie, kdo dokáže rozjasnit každý byť sebedepresivnější den. Člověk, který jede na emoci lásky dokáže jet jako buldozer, překoná všechny překážky, dělá rozhodnutí v souladu se sebou. Na druhou stranu takový nevhodný partner, ten dokáže udělat ze života peklo, dokáže zabíjet naše sny, narušit naši sebedůvěru, vytvořit pouto založené na emoci strachu a závislosti. Vybírejme si proto své partnery pečlivě a poslouchejme své tělo, pocity co nám říkají. Cítíme lásku nebo cítíme strach? Pokud cítíme strach, co když je tento nevhodný partner naší poslední zkouškou? Co když už po něm opravdu přijde ten pravý / ta pravá? Co když jen máme pochopit, že si zasloužíme víc? Stačí poslouchat své tělo, pocity, to nám napoví. Budujme láskyplné, hodnotné vztahy, má to smysl a každý si zaslouží být milovaný, nejdříve však milujme sami sebe, pak nás plnohodnotně může milovat druhý. Jde o to ujasnit si hodnotu sama sebe i partnera, nic nejde hned, je třeba budovat, věřit a bezpodmínečně milovat. Nejde aby jeden šlapal a druhý brzdil !!!

– tímto bych také chtěla poděkovat mému muži, za to jaký je, za jeho bezpodmíněnou lásku, podporu a oporu jakou mi vytváří je to pro mě muž s velkým M a já si ho nesmírně vážím.

Přeji nádherný a smysluplný den!

Všechny příspěvky