JÓGA SPOJUJE – LEKCE PRO VÁS

31.03.2020

Krásný den moji milí,

čeká nás 17 den výzvy a já se moc těším Vašim reakcím. A věřím, že se Vám daří najít si každý den tu svou chvilku pro sebe a Vaši praxi.
Jsem stále online na facebooku a instagramu, kde se snažím sdílet běžný život ze studia, i přesto že je zavřeno. Snažíme se dodělat rekonstrukci kterou jsme začali, aby místo bylo kouzelné ještě více než doteď 🙂 Jsem ráda, za vzájemnou interakci, moc to pro mne v těchto dnech a situaci znamená.
Chci Vám popřát mnoho sil, odvahy, zdraví a pozitivního myšlení. Ať máte jakékoli zaměstnání a život. Děkuju, za vše co děláte.
Po skončení výzvy budeme stále pokračovat v online provozu a výzvou to nekončí. Čeká Vás online lekce každý den v živém vysílání na facebooku nebo instagramu a něco nahrajeme i na youtube 🙂
Děkuju za Vaše zapojení ať už vytrváváte, nebo jste cvičili jen několik videí, nebo třeba jen jednou – vše je v pořádku. A moc si toho vážim. ♥
Na popud mnohých z Vás, jsem také natočila běžnou lehkou lekci jógy a je k dispozici mimo výzvu. Záměrem byla oslava jarní rovnodennosti 🙂 Nicméně mi to přišlo jako dobrá možnost se dobrovolně, pro toho kdo bude chtít se spojit a pomoci si v této situaci vzájemně.
 Protože jsem dostala hodně dotazů, kde máte výzvu zaplatit a já neustále opakovala a odepisovala, že výzva je ZDARMA, pro Vás, pro radost ! Všichni se totiž potřebujeme udržet v pohodě a zdraví.
Tak nicméně stejně několik z Vás mi moc děkovalo a ptali se zda je i tak možné studio nějak podpořit. Řekla jsem si že dám možnost naprosto dobrovolnou. A zřídila jsem zvláštní účet a můžete tak podpořit několika variantami které najdete v příspěvku studio, lektorky nebo jiných malých studií. Jak jen budete chtít, nebo taky nebudete 🙂
Moc děkuji za vzájemnou podporu. Tuto lekci zhlédlo k dnešnímu dni 8,2tis. lidí a ať už jste přispěli 50Kč, 200Kč nebo 1000Kč s velkou pokorou, úctou a respektem děkuju.
I já se budu snažit tuto situaci zvládnout a udělat to nejlepší pro Vás. Cvičte, jezte a milujte se 😀 Nechť je život opět volný, zdravý a v rovnováze.
Mějte nádherný den, namaste. Vaše Niki ♥
Lekci najdete na facebookové stránce studia : hot yoga olomouc
Všechny příspěvky